header_image

Twoje wyniki wyszukiwania

RODO

Spełniając obowiązek informacyjny zgodnie z  przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE )  2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych ) informujemy że administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Zbigniew Markowicz w Łańcucie przy Placu Jana III Sobieskiego 2.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji umów pośrednictwa jeśli takie zostaną zawarte, do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w wiadomości przesłanej na adres poczty elektronicznej lub poprzez formularz kontaktowy (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z klientami).

Przesłane dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi lub zakończenia czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w związku z którymi otrzymaliśmy te dane a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszystkie wnioski w zakresie realizacji praw osób których dane dotyczą realizowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres : markowicz@home.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy w formie pisemnej.

Agencja Nieruchomości MARKOWICZ
37-100 Łańcut, Plac Jana III Sobieskiego 2
tel. 17 225- 44- 69

e-mail: markowicz@home.pl
www.nieruchomosci-markowicz.pl

Witryna, aby działała poprawnie wykorzystuje możliwości plików cookies. Akceptuj Czytaj więcejPolityka prywatności & Cookies